Par VTS

Jaunumi

04.06.2012

VENTUS N type – jauns produkts VTS piedāvājumā

Jūnijā uzņēmums VTS, vadošais ražotājs gaisa kondicionēšanas un ventilācijas nozarē, ES tirgū izlaidīs jaunu produktu – VENTUS N TYPE. Produkta galvenās priekšrocības ir ātra pieejamība un pievilcīga cena. Projektētāji noteikti novērtēs šī produkta vienkāršo un precīzo atlases līdzekli – programmu NCAD.

Līdz šim uzņēmums VTS saviem klientiem Polijā, Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Kazahstānā, Ukrainā, Ungārijā, Rumānijā, Čehijā un Slovākijā ir piedāvājis šādus produktus: gaisa apstrādes iekārtas VENTUS, gaisa aizkarus DEFENDER un ūdens sildītājus VOLCANO.
Jaunais produkts VENTUS N TYPE pieder pie kanālu gaisa apstrādes ierīču segmenta. Piedāvājumā ir 4 produkta izmēri, līdz ar to tas aptver diapazonu no apm. 2000 līdz 8500 m3/h. Atsevišķas sekcijas nodošina galvenās gaisa apstrādes funkcijas. Tādējādi funkciju izvēle ir elastīga, un tās ir iespējams pielāgot konkrēto klientu vajadzībām. 

Jaunā produkta papildu vērtība ir bezkarkasa korpuss – MONOCOQUE, kura pamatā ir vairākkārtu paneļi, kas ne vien nodrošina konstrukcijas vienotību un izturību, bet arī mazina siltuma pārejas vietas un līdz ar to kondensāciju. 

eShop Ask&Buy Service Jaunumi Newsletter Facebook YouTube LinkedIn