Par VTS

Jaunumi

12.03.2014

Starptautiski novērtēta kvalitāte – Uzņēmums «VTS PLANT» ir nominēts «QUALITY INTERNATIONAL 2014» BALVAI!

Uzņēmums «VTS Plant», kurš ietilpst koncernā «VTS Group», ir nominēts «Quality International 2014» balvai, kas apliecina produktu, pakalpojumu un uzņēmējdarbības procesu augstu kvalitāti.

Saskaņā ar īstenoto stratēģiju “Quality and Innovative” (kvalitāte un novatorisms) «VTS Group» piešķir lielu nozīmi kvalitātes kontrolei visos uzņēmuma darba procesos. «VTS Plant» nominēšana «Quality International 2014» balvai, kas ir sinonīms efektvai uzņēmuma  vadībai, jo īpaši ar «Quality Management» (kvalitātes vadību) saistītos procesos,  apliecina, ka uzņēmuma darbība, kura ir vērsta uz kvalitātes vadību, ir ieguvusi starptautisku atzinību.

Pašlaik «Quality International 2014» ir lielākais ar kvalitāti saistītais forums Polijā, kurā piedalās valsts teritorijā strādājošo uzņēmumu un organizāciju pārstāvji, kas atbalsta QM ideju. Uzņēmumam «VTS Plant», kas ir visaugstākās kvalitātes ražošanas un iekārtu «VTS Euroheat» uzticamas darbības garants, ir iespēja iegūt nomināciju šādās kategorijās:  QI produkts, QI pakalpojumi un QI līmenis.

Mēs ceram, ka balvu piešķiršanas komitejas lēmums, kas ir gaidāms 2014. gada septembrī, ļaus «VTS Plant» pievienoties  elites grupas uzņēmumiem, kuriem skaidra kvalitātes politika ir viens no labas uzņēmējdarbības ikdienas prakses aspektiem, kas ir pamanāms katrā ražošanas un loģistikas procesa posmā.

eShop Ask&Buy Service Jaunumi Newsletter Facebook YouTube LinkedIn