Par VTS

Jaunumi

26.05.2014

JAUNS «VTS EUROHEAT» KONTROLLERIS «HMI VR» – KOMFORTS SASNIEDZAMĀ ATTĀLUMĀ

«VTS Euroheat» pilnīgi maina komforta dimensiju vadības ierīcēm. To ļāvis panākt jaunais, viedais KONTROLLERIS «HMI VR» ar ēkas inženieriekārtu dispečerizācijas sistēmas (BMS) funkciju. Tagad pilnīga kontrole un komforts ir sasniedzamā attālumā!

No 1. jūnija jaunā automātiskā vadības ierīce būs pieejama «VTS Euroheat» piedāvājumā. Ar tās palīdzību viedās ēkas inženieriekārtu dispečerizācijas sistēmas (BMS) konfigurēšana būs intuitīvi viegla. KONTROLLERIS «HMI VR» ar 0-10 V signālu, NTC telpas sensoru un ātruma regulatoru ARWE3.0 (1-10 V) veido unikālu komplektu, kas ļauj pilnīgi kontrolēt telpas siltuma apstākļus.KONTROLLERIS «HMI VR» ir sistēmas kodols, kas vada ventilatora plūsmas ātrumu ar 0-10 V signāla palīdzību automātiskajā/manuālajā režīmā (ņemot vērā telpas kubatūru). Tādējādi ir iespēja iestatīt divus sildīšanas periodus 24 stundās vai nepārtrauktu darbību sildīšanas vai dzesēšanas funkcijā. Rotācijas ātruma regulators ARWE3.0 (0-10 V) nodrošina aprīkojuma darbības piecpakāpju modulāciju, savukārt NTC temperatūras sensors ļauj iestatīt optimālus apstākļus attiecīgajā telpā gadījumā, kad regulators tiek uzstādīts citā vietā.

Ventilatora rotācijas ātruma automātiska izvēle temperatūras funkcijā, iespēja plānot kalendāru “5+1+1” izkārtojumā, integrācija ar astoņām iekārtām VOLCANO, optimālas sildīšanas vai dzesēšanas garantija, kā arī pretsala funkcija ir tikai dažas priekšrocības, ko piedāvā  «VTS Euroheat» jaunā automātika.

eShop Ask&Buy Service Jaunumi Newsletter Facebook YouTube LinkedIn